L-003-FR-48 48" 003 Series Angled Aluminum Profile, Frosted LensZoom
L-003-FR-48 48" 003 Series Angled Aluminum Profile, Frosted Lens, Task Lighting/Light & Power by Hardware Resources
Item# Task-Lighting-L-003-FR-48
Availability: in stock
Product Information
  • Description
    48" 003 Series Angled Aluminum Profile
    • Manufacturer: Hardware Resources
    • Part Number: L-003-FR-48
    • Brand: Task Lighting
    • UPC: 843512080234
    • Unit of Measure: Each
    • Collection:
    • Product Category: Light & Power
    • Description: 48" 003 Series Angled Aluminum Profile, Frosted Lens
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches