Jeffrey Alexander 484-32BNBDL 32 mm Center-to-Center Brushed Pewter Elara Cabinet Pinch PullZoom
Jeffrey Alexander 484-32BNBDL 32 mm Center-to-Center Brushed Pewter Elara Cabinet Pinch Pull, UPC: 840002534741
Item# Jeffrey-Alexander-484-32BNBDL
Availability: in stock
Product Information
  • Description
    32 mm Center-to-Center Brushed Pewter Elara Cabinet Pinch Pull
    • Manufacturer: Hardware Resources
    • Part Number: 484-32BNBDL
    • Brand: Jeffrey Alexander
    • UPC: 840002534741
    • Unit of Measure: Each
    • Collection: Elara
    • Product Category: Decorative Hardware
    • Description: 32 mm Center-to-Center Brushed Pewter Elara Cabinet Pinch Pull
  • Specifications
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches