Hardware Resources SPO24-B27 24" Drop-In Spice Tray Drawer InsertZoom
Hardware Resources SPO24-B27 24" Drop-In Spice Tray Drawer Insert, UPC: 840002597586
Item# Hardware-Resources-SPO24-B27
Availability: in stock
Product Information
  • Description
    24" Drop-In Spice Tray Drawer Insert
    • Manufacturer: Hardware Resources
    • Part Number: SPO24-B27
    • Brand: Hardware Resources
    • UPC: 840002597586
    • Unit of Measure: Each
    • Collection: Drawer - Inserts
    • Product Category: Organizers
    • Description: 24" Drop-In Spice Tray Drawer Insert
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches