CAN-TMDSC-18 Top Mount Soft-close Double Trash Can Unit - for 18" OpeningZoom
CAN-TMDSC-18 Top Mount Soft Close Double Trash Can Unit - 18" minimum width cabinet opening. Preasse
Item# Hardware-Resources-CAN-TMDSC-18
Availability: in stock
Product Information
  • Description
    Product Details:
    Hardware Resources CAN-TMDSC-18 Top Mount Soft Close Double Trash Can Unit - 18" minimum width cabinet opening
    Preassembled with our Dura-Close 100lb soft close slides (303FUSFT22)
    Top mount plastic ring allows the option to choose our 35qt or 50 qt trash can
    (trash can sold separately)(Cabinet Organizers )
  • Specifications
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches